Кухонний ніж Giesser BestCut 8681 18
Giesser BestCut 8681 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser BestCut 8681 18
Усі ціни 8 →Кухонний Шеф ніж 180 мм Giesser BestCut (8681 18) | 3 099 грн. |
Кухонный Шеф нож 180 мм Giesser BestCut (8681 18) 8681 18 | 3 099 грн. |
Кухонний Шеф ніж 180 мм Giesser BestCut (8681 18) | 3 099 грн. |
Кухонный Шеф нож 180 мм Giesser BestCut (8681 18) 8681 18 | 3 099 грн. |
Ніж кухарський Giesser BestCut (8681 18) | 3 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →