Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ 35 м²
Відео 9Фото 3 |
Високопродуктивний побутовий кондиціонер для настінного монтажу. Являє собою спліт-систему класичної компоновки, оснащену сучасним інверторним компресором. У режимі охолодження розвиває потужність до 3500 Вт, чого цілком достатньо для обслуговування житлових або офісних приміщень загальною площею до 35 м². Важливо, що максимальна споживана електрична потужність при цьому не перевищує 980 Вт.
Крім цього може працювати в режимі обігріву (високоефективний тепловий насос), осушення повітря (до 1,4 літра в годину) або вентиляції. Завдяки інверторному принципом роботи демонструє високу енергоефективність класу А, високу точність підтримки необхідної температури і порівняно низький рівень шуму. Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTXQ обладнаний сучасною мікропроцесорною системою керування з можливістю програмування по таймеру і прихованим внутрішнім світлодіодним індикатором температури. Низький рівень шуму в спеціальному нічному режимі дозволяє використовувати цю модель в спальнях. Зручний пульт дистанційного керування, оснащений ЖК-дисплеєм з підсвічуванням. Після закінчення роботи кондиціонер автоматично виконує самоочищення теплообмінників від вологи, а після збою електроживлення задані робочі параметри відновлюються без участі користувача.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ 35 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ | 20 350 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXQ (Wi-Fi) | 20 290 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXQ (WI-FI) | 25 240 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXQ | 20 295 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXQ (WI-FI) офіційна гарантія | 24 249 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXQ (Wi-Fi) | 23 978 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXQ VERITAS | 22 200 грн. |
1 0 0 3 |
Після встановлення швидко розібрався у функціях даного кондиціонера та застосовую їх усі. Дуже зручно, зроблено для людей, як то кажуть. Тихо працює, обдуває всю кімнату відразу-як з'ясував- це сучасна нова система жалюзі. Швидкий, сильний, сучасний. Я дуже задоволений. Багато корисних функцій Не виявив користуюся Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ більше року |
Тільки в цій серії бачила комплекс із 7-ми фільтрами. Авторестарт – запам'ятовування останніх змін. Широкі великі залюзі охоплюють велику площу при нагріванні. Добре виглядає на стіні, не привертає зайвої уваги. Дорогий, але якісний Максим: користуюся Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ менше місяця |
Модификації Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ 22 м² | від 16 490 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S09FTXQ 26 м² | від 19 690 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ 35 м² | від 20 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S18FTXQ 50 м² | від 24 675 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ 67 м² | від 36 400 грн. | 6 пропозицій |