Кондиціонер Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A 80 м²
Відео 21Фото 4 |
Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A 80 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:80 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2846/2647 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Bora GWH28AAE-K3NNA2A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A 80 м²
Усі ціни 6 →GREE GWH28AAE-K3NNA2A (BORA) | 46 778 грн. |
Кондиціонер Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A | 36 700 грн. |
Gree GWH28AAE-K3NNA2A | 42 800 грн. |
Спліт-система Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A | 46 700 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) GREE Bora GWH28AAE-K3NNA2A | 46 778 грн. |
Кондиціонер Gree BORA (GWH28AAEK3NNA2A) GWH28AAEK3NNA2A | 46 778 грн. |
0 2 3 2 |
інверторна модель bora cwh09 не дорогий вертикальні жалюзі мало відхиляють потік. тобто дме строго вперед, поширити повітря під стелею неможливо. Ruslan Karpenko: користуюся Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A менше місяця |
У мене в трикімнатній вже було два кондиціонери, але дружині захотілося ще персональний, спеціально на її улюблену кухню. Грошей на її облаштування було спущено стільки, що я напевно машину міг би поміняти. Але те вже таке, у цьому питанні дружину бажано задовольняти, зрештою, вона ж не для себе, а для мене та дітей старається. А кондиціонер їй знадобився після того, як ми змінили плиту та духовку на більш потужні моделі. Взимку воно ще більш-менш нормально все було, але коли одночасно з роботою плити і духовки тобі у вікно "лагідно" смажить сонце, то кондиціонер стає єдиним виходом із ситуації. І не потрібно говорити, що витяжка може вирішити всі проблеми – влітку коли температура зашкалює за 35 градусів витяжка витягує гаряче повітря від плити чи духовки та засмоктує з вулиці… теж гаряче повітря. Так що кондиціонер і кондиціонер. Повісили його в "апендициті", тобто в такому просторому закутку біля дверей, тобто біля виходу. Там він начебто й охолоджує та повітря перемішує, але водночас ні на кого особливо не дме. Шикарна потужність. Кухня у мене не маленька 11 квадратів, але її він охолоджує просто миттєво. 10-12 хвилин і настає справжній льодовиковий період. При роботі п'ятиконфорочної газової плити і потужної духової шафи такий запас потужності дуже доречний. Працює порівняно тихо, правда, зазвичай, ми його на максимум швидкості в ручному режимі не ставимо, а автоматичне управління теж крутить вентилятор помірно. Виглядає дорого, видно, що над дизайном попрацювали. Для кондиціонера класу ціна порівняно невелика. Невеликий, а електроенергії споживає майже як великий, що в спальні висить. Щоправда, в спальні висить інверторний і справа, мабуть, у цьому. |
Грошей на кондиціонер було не дуже багато, але брати всякий шлак типу Сатурна, Тосота чи Ерго було якось не з руки. Така техніка повинна працювати довго і без пригод, тому краще напружитися і взяти модельку від хорошого виробника. Грія це китайська марка, але створена вона була на основі і на паях з японцями. Зараз це найбільший у світі (!) виробник кондиціонерів, тож довіряти цій техніці можна. Гарний лаконічний дизайн. На внутрішньому блоці немає нічого зайвого і навіть цифри, що показують поточну температуру, заховані під пластик і просвічуються через нього лише під час роботи кондиціонера (це свічення за бажання можна вимкнути). Охолоджує шикарно. Встановили його в кімнаті площею 16 каратних метрів і якщо включити режим турбо, то бажана прохолода встановлюється через 10-12 хвилин. Може працювати у режимі обігріву. Проганяє через себе велику кількість повітря та якісно фільтрує його спочатку звичайним механічним, а потім ще й сучасним електростатичним фільтром. Для нічної роботи є спеціальний надтихий нічний режим. Правда, слід зазначити, що він і в звичайному режимі не дуже галасливий. Є таймер, який дуже зручно використовувати для того, щоб охолодити повітря надвечір, тобто до нашого повернення з роботи. Має офіційну дворічну гарантію від виробника. Екран на пульті досить маленький, виробник заощадив десяток квадратних сантиметрів РК-матриці, і дружині важко розглянути на ньому щось без окулярів. |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Alex
6 жовтня 2021, 00:26
Цена на кондиционер Bora GWH09AAA-K3NNA2A #
На дворе 06.10.2021. Почему цена на него не спешит падать и стоит ли вообще ожидать ее снижения в ближайшее время ?
anonim
21 серпня 2018, 00:17
Недостоверная информация. #
Почему магазин Baza.biz.ua в каталоге одна цена а на сайте совсем другая. Это обман, такие магазины надо исключать из каталога.
Відеоогляди
Модификації Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A
Ціни на Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A 22 м² | від 8 973 грн. | 16 пропозицій | ||
Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A 25 м² | від 12 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Bora GWH12AAB-K3NNA2A 32 м² | від 10 691 грн. | 17 пропозицій | ||
Gree Bora GWH18AAC-K3NNA1A 48 м² | від 13 973 грн. | 18 пропозицій | ||
Gree Bora GWH24AAD-K3NNA1A 61 м² | від 18 755 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Bora GWH28AAE-K3NNA2A 80 м² | від 36 700 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →