Кондиціонер Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG 70 м²
Відео 6Фото 2 |
Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/1860 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vital CH-S24FTXF-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG 70 м²
Усі ціни 10 →Кондиционер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S24FTXF-NG | 44 199 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXF-NG R32 Wi-Fi | 44 200 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXF-NG | 44 200 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S24FTXF-NG | 42 599 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S24FTXF-NG | 42 299 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 0 6 |
Брали його через наявність функцій, які присутні в кондиціонерах, які вдвічі дорожчі. Випробування на міцність і надійність проходив і взимку, і влітку) З усіма завданнями справляється. Сім'я задоволена, і я задоволений. WI-FI управління - це те, що треба! Втім, агрегат гідний! WI-FI управління, якість складання, функціональність Відсутність інших кольорів внутрішнього блоку користуюся Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG
Ціни на Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vital CH-S07FTXF-NG 20 м² | від 17 240 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG 25 м² | від 19 947 грн. | 30 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG 32 м² | від 22 140 грн. | 24 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG 46 м² | від 28 540 грн. | 21 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG 70 м² | від 42 249 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →