Кондиціонер Gree U-Match GUHD48NM3FO 140 м²
Gree U-Match GUHD48NM3FO 140 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:140 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Match GUHD48NM3FO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gree U-Match GUHD48NM3FO
Ціни на Gree U-Match GUHD48NM3FO |
---|---|---|---|---|
Gree U-Match GUHD36NM3FO 100 м² | від 91 159 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match GUHD42NM3FO 115 м² | від 102 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree U-Match GUHD48NM3FO 140 м² | від 99 089 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree U-Match GUHD60NM3FO 160 м² | від 102 397 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →