Кондиціонер Mitsubishi Electric PUHZ-SHW140YHA 125 м²
Mitsubishi Electric PUHZ-SHW140YHA 125 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:125 м²
t обігріву:від -28 °C
Споживання:4449/3879 Вт, клас охолодження A, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PUHZ-SHW140YHA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric PUHZ-SHW140YHA 125 м²
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric PLA-M125EA/PUHZ-SHW140YHA | 571 635 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric PLA-M60EA/PUHZ-SHW140YHA кассетный Zubadan | 414 716 грн. |
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric PEAD-M125JA/PUHZ-SHW140YHA | 569 655 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric PLA-M125EA/PUHZ-SHW140YHA кассетный Zubada | 400 976 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →