Змішувач Haiba Premiere 003 HB0346
Haiba Premiere 003 HB0346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 003 HB0346
Усі ціни 13 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA PREMIERE 003 хром латунь з душовим н | 1 283 грн. |
Змішувач для душа Haiba PREMIERE 003 HB0346 | 1 283 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba PREMIERE 003 (HB0346) | 1 283 грн. |
Змішувач для душа Haiba PREMIERE 003 (HB0346) | 1 283 грн. |
Змішувач для душу HAIBA латунний з лійкою та шлангом PREMIERE 003 HB0346 х | 1 405 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →