Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73443000
Фото 11 |
Hansgrohe Tecturis E 73443000 |
|
Максимальна довжина висунення ручного душу: 1.45 м.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73443000
Усі ціни 16 →Змішувач вбудований в борт ванни на три отвори HANSGROHE Tecturis E&sBox х | 32 150 грн. |
Змішувач для ванни на 3 отвори Hansgrohe Tecturis E хром (73443000) 734430 | 32 150 грн. |
Змішувач для ванни HANSGROHE TECTURIS E / на борт ванни / бронза (73443140 | 48 228 грн. |
Hansgrohe Tecturis E Sbox Brąz Szczotkowany 73443140 | 39 564 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Tecturis E (колір - хром), з душовим гарн | 32 150 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →