Змішувач Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15583000
Фото 7 |
Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15583000 |
|
Змішувач на 2 виходи. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури.
Прихована частина для внутрішнього монтажу набувається окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15583000
Усі ціни 33 →Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Showerselect Comfort Q чорний матов | 52 567 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE ShowerSelect C | 52 567 грн. |
Термостат Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15583000 для 2-х потребителей, | 37 548 грн. |
Термостат для душу HANSGROHE SHOWERSELECT COMFORT Q / хром (15583000) | 37 548 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Showerselect Comfort Q чорний матов | 52 567 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →