Змішувач Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15588000
Відео 1Фото 18 |
Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15588000 |
|
Запобіжний обмежувач при 40 °C. Контроль температури та витрати води. Контролює витрати води з функцією зупинки.
Прихована частина для внутрішнього монтажу набувається окремо (арт. 01500180).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect Comfort Q 15588000
Усі ціни 20 →Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE ShowerSelect C | 24 948 грн. |
Термостат для душу HANSGROHE SHOWERSELECT COMFORT Q / білий / матовий (155 | 34 927 грн. |
Hansgrohe Showerselect Comfort Q Brąz Szczotkowany 15588140 | 29 120 грн. |
Hansgrohe Showerselect Comfort Q Brąz Szczotkowany 15588140 | 29 848 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe SHOWERSELECT COMFORT Q хром (15588 | 24 948 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →