Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK 35 м²
Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK 35 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1090/1150 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IDS035PNK/CH-IU035NK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK 35 м²
Усі ціни 6 →COOPER&HUNTER CH-IDS035PNK/CH-IU035NK | 53 399 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK | 53 399 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK канальний інвертор | 54 079 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&hunter CH-IDS035PNK /CH-IU035NK | 53 399 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK
Ціни на Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IDS035PNK/CH-IU035NK 35 м² | від 53 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDS050PNK/CH-IU050NK 53 м² | від 67 099 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDS071PNK/CH-IU071NK 71 м² | від 80 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH100PNK/CH-IU100NK 101 м² | від 117 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH125PNK/CH-IU125NM 120 м² | від 123 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH140PNK/CH-IU140NM 140 м² | від 136 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH160PNK/CH-IU160NM 156 м² | від 158 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →