Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PRK 35 м²
Cooper&Hunter CH-IDS035PRK 35 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:950/1050 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IDS035PRK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IDS035PRK 35 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер канального типу Cooper&Hunter CH-IDS035PRK2/CH-IU035RK2 180120 | 54 599 грн. |
COOPER&HUNTER CH-IDS035PRK2/CH-IU035RK2 | 54 599 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PRK/CH-IU035RK | 54 599 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IDS035PRK/CH-IU035RK канальний інвертор | 56 159 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&hunter CH-IDS035PRK /CH-IU035RK | 54 599 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-IDS035PRK
Ціни на Cooper&Hunter CH-IDS035PRK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IDS035PRK 35 м² | від 54 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDS050PRK 50 м² | від 68 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDS071PRK 70 м² | від 85 019 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH100PRK 100 м² | від 125 839 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH140PRK 134 м² | від 142 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IDH160PRK 160 м² | від 155 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →