Змішувач MIXXUS Missouri 006 MI0597
Фото 9 |
MIXXUS Missouri 006 MI0597 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Missouri 006 MI0597
Усі ціни 36 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS MISSOURI 006 бі | 1 739 грн. |
Змішувач для ванни missouri 006 euro (white) тмmixxus | 2 042 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS MISSOURI 006 бирюзовый (MI1625) | 1 739 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Missouri 006 білий (MI0597) | 1 739 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS MISSOURI 006 чорний (MI0603) | 1 739 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →