Змішувач MIXXUS Missouri 009 MI0596
Фото 3 |
MIXXUS Missouri 009 MI0596 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Missouri 009 MI0596
Усі ціни 28 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS MISSOURI 009 | 1 569 грн. |
Змішувач для ванни missouri 009 euro (white) тмmixxus | 1 850 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS MISSOURI 009 білий MI0596 | 1 575 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS MISSOURI 009 бирюзовый (MI1626) | 1 569 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS MISSOURI 009 білий (MI0596) | 1 575 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →