Смеситель MIXXUS Premium Edem 021 MI5923
Фото 3 |
MIXXUS Premium Edem 021 MI5923 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить MIXXUS Premium Edem 021 MI5923
Все цены 10 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Edem 021 | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (MI5923) | 2 709 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (BLACK) (MI5925) | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (WHITE) (MI5924) | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води Mixxus Premium Edem 021 (MI5923) | 2 709 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →