Витяжка Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass графіт
Фото 7 |
Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass графіт Lanterneпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass графіт
Усі ціни 13 →Perfelli Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED GLASS | 7 399 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 6562 A 1000 Gf Led Glass | 7 400 грн. |
PERFELLI BI 6562 A 1000 GF LED GLASS | 7 099 грн. |
Витяжка Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED GLASS | 7 399 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED GLASS | 7 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass
Ціни на Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass |
---|---|---|---|---|
Perfelli BI 6562 A 1000 W LED Glass білий | від 7 099 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BI 6562 A 1000 GF LED Glass графіт | від 7 099 грн. | 14 пропозицій | ||
Perfelli BI 6562 A 1000 BL LED Glass чорний | від 7 099 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →