Витяжка ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH білий
Фото 5 |
ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH білий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH білий
Усі ціни 21 →Кухонна витяжка Eleyus GALANT 1200 LED 60 WH | 9 314 грн. |
ELEYUS GALANT 1200 LED 60 WH | 10 148 грн. |
Витяжка похила Eleyus Galant 1200 Led 60 WH | 9 950 грн. |
ELEYUS GALANT 1200 LED 60 WH | 10 097 грн. |
Вытяжка Eleyus Galant 1200 Led 60 Wh | 10 179 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH
Ціни на ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Galant 1200 LED 60 BG бежевий | від 9 551 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Galant 1200 LED 60 WH білий | від 9 314 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Galant 1200 LED 60 BL чорний | від 8 637 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →