Литий диск Replica MR524 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Фото 4 | від 4 845 до 6 120 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації Replica MR524 3
Характеристики
Replica MR524 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica MR524 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica LA MR524 8.5x20 5x112 ET29.0 DIA66.6 MBPS | 4 845 грн. |
Replica LegeArtis MR524 8,5x20/5x112 D66,6 ET29 MBPS | 4 845 грн. |
Replica LA Replica LA MR524 (R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) MBPS | 4 845 грн. |
LegeArtis Replica MR524 8,5x20 PCD5x112 ET29 DIA66,6 MBPS (74550021) | 6 120 грн. |
Закрити
Схожі