Литий диск Replica RX495 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA60,1
від 5 305 до 6 029 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica RX495 1
Характеристики
Replica RX495 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RX495 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA60,1
Сортувати
Replica Toyota RX495 6.5x17 5x114.3 ET45 DIA60.1 GMF | 5 496 грн. |
Диски Replica Toyota (RX495) 6,5x17 5x114,3 ET45 DIA60,1 (GMF) | 5 305 грн. |
Replica Toyota (RX495) GMF (R17 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) | 6 011 грн. |
Replica Toyota RX495 6.5x17 5x114.3 ET45 DIA60.1 GMF | 5 677 грн. |
Replica Toyota RX495 GMF R17 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 6 009 грн. |
Replica Toyota RX495 GMF R17 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 6 029 грн. |
Replica Replica Toyota RX495 6.5x17 5x114.3 ET45 DIA60.1 GMF | 5 574 грн. |
Replica Toyota RX495 (R17 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA60,1) 1910734 | 5 429 грн. |
Закрити
Схожі