Сковорідка RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 20 см (6616210)
RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 20 см
RINGEL IQ Be Trendy IQ-1140-20 | 689 грн. |
Ringel IQ-1140-20 | 550 грн. |
Сковорода IQ Be Trendy 20 см (IQ-1140-20) | 559 грн. |
Сковорода Ringel Be Trendy d20 см алюміній з антипригарним покриттям (1140 | 704 грн. |
Модификації RiNGEL Be Trendy RG-1140-20
Ціни на RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 20 см | від 550 грн. | 4 пропозиції | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-24 24 см | від 690 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-26 26 см | від 807 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 28 см | від 887 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →