Кухонний ніж SAMURA Inca SIN-0023B
Відео 1Фото 8 |
SAMURA Inca SIN-0023B білий чорний |
|
Лезо зроблене з білосніжного діоксиду цирконію, яке по твердості поступається лише алмазу. Нове покоління цирконієвої кераміки тримає заточку роками при дотриманні простих правил експлуатації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Inca SIN-0023B
Усі ціни 9 →Ніж кухонний універсальний Samura Inca 155 мм (SIN-0023B) | 949 грн. |
Нож кухонный Samura Inca универсальный 155 мм (SIN-0023B) SIN-0023B | 949 грн. |
Кухонний ніж Samura Inca SIN-0023B | 949 грн. |
Нож кухонный Samura Inca универсальный 155 мм (SIN-0023B) SIN-0023B | 949 грн. |
Універсальний ніж Samura INCA 155 мм SIN-0023B | 949 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Цветовые модификации:
- Inca SIN-0023B/K черный
- Inca SIN-0023W/K белый
Модификації SAMURA Inca SIN-0023B
Ціни на SAMURA Inca SIN-0023B |
---|---|---|---|---|
SAMURA Inca SIN-0023W | від 921 грн. | 14 пропозицій | ||
SAMURA Inca SIN-0023B | від 949 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →