Кухонний ніж Fiskars Royal 1016468
Fiskars Royal 1016468 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Royal 1016468
Ніж кухарський великий Fiskars Royal 21 см 1016468 | 2 752 грн. |
Нож Большой поварской Fiskars Royal 21 см 1016468 | 2 752 грн. |
Професійний кухарський ніж Fiskars Royal 21 см (1016468) | 3 669 грн. |
Нож Большой поварской Fiskars Royal 21 см 1016468 | 2 752 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →