Кухонний топірець Arcos 2900 296723
Arcos 2900 296723 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 296723
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos серия "2900" Секач 220 мм 540 гр Синий (296723) 296723 | 1 711 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 220 мм 540 гр Синій (296723) 296723 | 1 860 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 220 мм 540 гр Синій (296723) 2 | 1 860 грн. |
Сікач синій L 220 мм V 540 гр серія 2900 Arcos FD-296723 | 2 232 грн. |
Кухонний тесак Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 22см (296723) | 2 175 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 220 мм 540 гр Синій (296723) | 2 285 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 296723:
- Вага — 540 г
Модификації Arcos 2900 296723
Ціни на Arcos 2900 296723 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 296700 | від 1 711 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 296723 | від 1 711 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 296722 | від 1 669 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →