Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB
Фото 7 |
Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB
Усі ціни 10 →Нож кухонный Victorinox SwissClassic Foldable Paring 11 см 6.7801.FB | 1 135 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Foldable Paring 11 см (6.7801.FB) | 1 079 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Foldable Paring 11 см (6.7801.FB) | 1 079 грн. |
Hож кухонный Victorinox SwissClassic Foldable Paring красный 6.7801.FB | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Foldable Paring 6.7801.FB | 931 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7801.FB | від 931 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7803.FB | від 931 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →