Вудилище Shimano Tribal TX-1A 12325
Shimano Tribal TX-1A 12325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1A 12325
Усі ціни 6 →Удилище карповое Shimano Tribal TX-1A 12’/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12325) | 4 480 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12325) | 4 480 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12325) TX1A | 4 480 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12325) TX1 | 4 480 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12 | 4 480 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.5lbs - 2sec (TX1A12325) | 6 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →