Вудилище Shimano Speedmaster Surf Solid 450BXG (SMSFS450BXG)
Shimano Speedmaster Surf Solid 450BXG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Speedmaster Surf Solid 450BXG
Удилище серфовое Shimano Speedmaster Surf 4.50m max 225g Solid Tip - 3sec | 9 430 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf 4.50m max 225g Solid Tip 3sec. (SMSFS450 | 9 430 грн. |
Удилище Shimano Speedmaster Surf 4.50m max 225g Solid Tip 3sec. (SMSFS450B | 9 430 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Speedmaster Surf 4.50m max 225g Solid Tip 3sec. ( | 9 430 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf 4.50m max 225g Solid Tip 3sec. (SMSFS450 | 13 754 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →