Вудилище Shimano AERO X5 Bolo GT 600H (AEX5TEGTH60)
Відео 3 |
Shimano AERO X5 Bolo GT 600H довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano AERO X5 Bolo GT 600H
Усі ціни 12 →Удилище болонское Shimano Aero X5 GT H 6.00m max 25g (AEX5TEGTH60) | 10 270 грн. |
Вудилище Shimano Aero X5 GT H 6.00m max 25g (AEX5TEGTH60) | 10 270 грн. |
Удилище Shimano Aero X5 GT H 6.00m max 25g (AEX5TEGTH60) AEX5TEGTH60 | 10 270 грн. |
Вудилище Shimano Aero X5 GT H 6.00m max 25g (AEX5TEGTH60) AEX5TEGTH60 | 10 270 грн. |
Болонское удилище Shimano Aero X5 GT H 6.00m max 25g 2266.36.09 | 10 270 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →