Вудилище Shimano Super Ultegra TE 600M (SULTTEM60)
Shimano Super Ultegra TE 600M довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Super Ultegra TE 600M
Усі ціни 7 →Удилище маховое Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) | 9 130 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) | 9 130 грн. |
Удилище Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) SULTTEM60 | 9 130 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) SULTTEM60 | 9 130 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) SULT | 9 130 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 6m 8-18g (SULTTEM60) | 9 130 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 6.00m 8-18g (SULTTEM60) | 13 316 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →