Кухонний ніж TESCOMA Delicia 630040
TESCOMA Delicia 630040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Delicia 630040
Ролик для вирізування кілець Tescoma Delicia 7 см (630040t) | 271 грн. |
Ролик для вирізання кілець Tescoma DELICIA 630040 | 299 грн. |
Ніж для вирізування кілець Tescoma Delicia 7см 630040 | 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →