Кухонний ніж TESCOMA Azza 884509
TESCOMA Azza 884509 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884509
Ніж для овочів Tescoma AZZA, 13 см 884509 | 849 грн. |
Ніж для овочів Tescoma Azza 13 см (884509t) | 849 грн. |
Ніж для овочів AZZA, 13 см . Tescoma 884509 | 849 грн. |
Ніж для овочів Tescoma Azza 13см 884509 | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →