Кухонний ніж Tramontina ProChef 24153/005
Tramontina ProChef 24153/005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina ProChef 24153/005
Усі ціни 25 →Ніж Tramontina Prochef універсальний 127 мм (24153/005) | 1 624 грн. |
Нож Tramontina Prochef универсальный 127 мм (24153/005) | 1 674 грн. |
Кухонний ніж для стейка 127 мм Tramontina Prochef (24153/005) | 1 099 грн. |
Нож Tramontina Prochef 12,7 см 24153/005 | 1 762 грн. |
Нож TRAMONTINA PROCHEF (24153/005) 24153/005 | 1 497 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →