Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos Maitre 150300

Фото - Кухонний ніж Arcos Maitre 150300
Фото 6
Arcos Maitre 150300
Колір
Тип
для очищення
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
10 см
Твердість
53 HRC
Країна походження бренду
Іспанія
Офіційний сайт
arcos.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos Maitre 150300

Ніж для чищення 100 мм серія «Maitre» 150300

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
705 грн.

Ніж для овочів 100 мм, серія Maitre Arcos FD-150300

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
661 грн.

Ніж для чищення овочів Arcos Maitre з лезом із нержавіючої сталі 10см (150300)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Вам сюда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
750 грн.

Динаміка цін на Arcos Maitre 150300