Сковородка Benson BN-537 22 см
Фото 3 |
Benson BN-537 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-537 22 см
Все цены 7 →Сковорода з кришкою Benson 22 см (BN-537) | 850 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-537 (22см) | 873 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-537 з антипригарним покриттям 22 x 4.5 см | 855 грн. |
Сковорода із кришкою 22 см Benson BN-537 гранітне покриття | 826 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-537 з гранітним антипригарним покриттям мато | 900 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-537 з гранітним антипригарним покриттям мато | 895 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-537 (22см) | 789 грн. |
Модификации Benson BN-537
Цены на Benson BN-537 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-537 22 см | от 789 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-538 24 см | от 849 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-539 26 см | от 989 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →