Сковородка Benson BN-541 22 см
Benson BN-541 22 см28 см |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-541 22 см
Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра пательня дл | 835 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 з антипригарним покриттям 22 x 4.5 см | 855 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра сковорода д | 900 грн. |
Сковорода з кришкою 22 см Benson BN-541 | 799 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-541 22 см гранітне покриття Сіра | 799 грн. |
Модификации Benson BN-541
Цены на Benson BN-541 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-541 22 см | от 799 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-540 28 см | от 933 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →