Сковородка Edenberg EB-3344 20 см черный
Фото 8 |
Edenberg EB-3344 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3344 20 см черный
Сковорода квадратна Edenberg 26*5.2см з антипригарним гранітним покриттям | 699 грн. |
Пательня з антипригарним покриттям і кришкою 26 см Edenberg EB-3344 Усі ви | 1 020 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям і кришкою 26 см Edenberg EB-3344 | 746 грн. |
Глибока сковорода Edenberg EB-3344 з кришкою з антипригарним гранітним пок | 1 020 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →