Смеситель Zerix Lux-011 ZX4877
Фото 3 |
Zerix Lux-011 ZX4877 |
|
Смеситель с гибким силиконовым изливом.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix Lux-011 ZX4877
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LUX-011 сірий нер | 942 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LUX-011 білий нер | 942 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LUX-011 чорний не | 942 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →