Сотейник Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см
Усі ціни 10 →Сотейник Berlinger Haus з кришкою 2.3 л 24х6.5 см (BH 1262N) | 1 497 грн. |
Сотейник Berlinger Haus с крышкой 2.3 л 24х6.5 см (BH 1262N) | 1 497 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 2,3 л BH-1262N | 1 575 грн. |
BerlingerHaus BH 1262N BH1262N | 1 735 грн. |
Berlinger Haus BH-1262N | 1 627 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1262
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1262 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см | від 1 251 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1263 28 см | від 1 530 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →