Кухонний ніж Tramontina Plenus 23442/105
Tramontina Plenus 23442/105 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23442/105
Усі ціни 11 →Кухонный нож Tramontina Plenus для нарезки 127 мм Black (23442/105) 23442/ | 311 грн. |
Tramontina PLENUS Black (23442/105) 23442/105 | 191 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus для нарезки 127 мм Black (23442/105) 23442/ | 299 грн. |
Tramontina 23442/105 | 245 грн. |
Tramontina Plenus Black 127мм (23442/105) PlenusBlack127мм(23442/105) | 195 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23442/105
Ціни на Tramontina Plenus 23442/105 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23442/135 | від 282 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Plenus 23442/165 | від 149 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23442/105 | від 191 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →