Сковорідка для млинців Berlinger Haus Eternal BH-6582 26 см нержавіюча сталь
Відео 1Фото 4 |
Berlinger Haus Eternal BH-6582 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Eternal BH-6582 26 см нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Сковорода Berlinger Haus 26см (BH 6582A) | 1 798 грн. |
Сковорода Berlinger Haus 26см (BH 6582A) | 1 798 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 26 см BH-6582A | 1 892 грн. |
Сковорода блинная Berlinger Haus Eternal Collection 26 см BH-6582A | 1 563 грн. |
Сковорода млинна Berlinger Haus Eternal Collection 26 см (BH-6582A) | 1 675 грн. |
Сковорода для млинців Berlinger Haus Eterna BH-6582 26 см | 1 635 грн. |
Сковорода для млинців Berlinger Haus Eternal Collection BH-6582NA 26 см | 1 635 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →