Гайковерт Bosch 0607450629 Professional
Bosch 0607450629 Professional без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 0607450629 Professional
Набір з пневмогайкокрутом ударним Bosch 310 Нм, 1/2 дюйма 0607450629 | 4 337 грн. |
Набор с пневмогайковертом ударным Bosch 310 Нм, 1/2 дюйма 0607450629 | 4 280 грн. |
Набор с пневмогайковертом ударным Bosch Professional 310 Нм, 1/2 дюйма 060 | 5 632 грн. |
Набір з пневмогайкокрутом ударним Bosch 310 Нм Professional, 1/2 дюйма 060 | 5 632 грн. |
Модификації Bosch 0607450629 Professional
Ціни на Bosch 0607450629 Professional |
---|---|---|---|---|
Bosch 0607450628 Professional | від 6 193 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch 0607450629 Professional | від 4 280 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →