Дриль-шурупокрут Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Відео 8Фото 9 |
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 акк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. відсутній, без кейса |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Усі ціни 10 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 12V-30 Professional (без | 5 226 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 12V-30 Profe | 4 245 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB | 5 226 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 12V-30 Professional (12 В | 5 226 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 12V-30 Professional, без | 5 226 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102
Ціни на Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 | від 5 450 грн. | 32 пропозиції | ||
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 | від 4 245 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →