Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108
Відео 2Фото 9 |
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 акк. 2 шт 2 Агод , кейс, набір аксесуарівакк. 2 шт 4 Агод , кейс, без набору аксесуарівакк. 2 шт 4 Агод , кейс, набір аксесуарівакк. 2 шт 4 Агод , ящик, набір аксесуарів 100 шт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 | 13 880 грн. |
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 | 14 227 грн. |
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 | 14 574 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108
Ціни на Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019H4006 | від 15 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019H400C | від 15 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E710B | від 17 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-28 Professional 06019E7108 | від 13 880 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →