Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004
Відео 2Фото 11 |
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004 |
|
Модель 06019G8000 поставляється без дод. аксесуарів, в комплекті моделі 06019G8002 є набір аксесуарів (23 шт.), а в комплекті моделі 06019G8004 присутній ліхтар
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004
Усі ціни 7 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional + ліхтар GLI | 5 499 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 120-LI + GLI 12V-300, 2 акб 0601 | 3 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 120-LI с фонарем GL | 4 939 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI + GLI 12V-300 Professional | 4 939 грн. |
Акумуляторний дриль шурупокрут Bosch GSR 120-LI (06019G8004) 06019G8004 | 5 726 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт BOSCH GSR 120 LI + Фонарь GLI 12V-300 Profession | 4 939 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch GSR 120-LI + ліхтар (06019g8004) | 4 530 грн. |
Якість Немає Игорь: користуюся Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004
Ціни на Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 | від 3 150 грн. | 50 пропозицій | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004 | від 3 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 | від 3 445 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
1) Зручно, що 2 акб, 1 працюєш другий заряджаєш.
2) Зручно лежить у руці, зручно при тривалому використанні руки не втомлюються.
3) Якісне складання
4) Ціна = Якість