Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C
Відео 1Фото 3 |
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C акк. 2 шт 5 Агод , зарядка 70 хвакк. відсутній |
|
Професійна акумуляторна дриль-шурупокрут високої потужності з необслуговуваним безщітковим двигуном, вражаючим моментом (зусилля до 110 Нм) і bluetooth-модулем для взаємодії зі смартфоном. Належить до сімейства професійного ручного електроінструменту Bosch Professional, здатного справлятися з великими обсягами операцій підвищеної інтенсивності. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для виконання складальних, монтажно-демонтажних операцій, оздоблювальних і будівельних робіт.
При використанні на першій швидкості (до 480 об/хв) здатний швидко загортати/відвертати шурупи, саморізи, гвинти і конфірмати значного діаметра/довжини. На другий (до 2100 об/хв) дриль-шурупокрут Bosch GSR 18 V-110 C Professional 06019G010C може ефективно свердлити невеликі отвори в сталях, кольорових металах і їх сплави, полімери, дереві і композитах на його основі. Тандем довговічного безщіткового електродвигуна з надійним планетарним редуктором забезпечує безпроблемну роботу під серйозним навантаженням. Металевий швидкозатискний патрон дозволяє оперативно змінювати оснастку. Комплектується двома акумуляторами GBA 18V (5 Агод), швидкісним зарядним пристроєм GAL 18V-40 і кейсом L-BOXX 136.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C
Усі ціни 8 →Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-110 C в L-Boxx 136 с | 23 386 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 18V-110 С з 2 акб GB | 23 386 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 18V-110 C Professional, 2 акб 5 Ah, в L | 23 386 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт BOSCH GSR 18V-110 C Professional + L-BOXX 136, 2 | 23 386 грн. |
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C | 17 280 грн. |
Модификації Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C
Ціни на Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C | від 17 280 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109 | від 9 399 грн. | 27 пропозицій |