Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109
Відео 1Фото 3 |
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109 акк. 2 шт 5 Агод , зарядка 70 хвакк. відсутній |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109
Усі ціни 23 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 18V-110 С в L-Boxx 1 | 11 887 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 18V-110 C 06019G0109 | 9 399 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-110 C в L-Boxx 136 бе | 11 887 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 18V-110 C Professional, без акб в L-Box | 11 887 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109) - без акк | 11 887 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109
Ціни на Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G010C | від 17 280 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-110 C Professional 06019G0109 | від 9 399 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →