Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006
Відео 3Фото 8 |
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 | 15 960 грн. |
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 | 16 359 грн. |
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 | 16 758 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006
Ціни на Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6004 | від 14 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6005 | від 19 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 | від 15 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6002 | від 10 040 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →