Витяжка ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH білий
Фото 4 |
ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH білий
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Eleyus URBAN 1200 LED 52 WH | 7 029 грн. |
ELEYUS URBAN 1200 LED 52 WH | 6 665 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Urban 1200 Led 52 WH | 5 760 грн. |
Вытяжка Eleyus Urban 1200 Led 52 Wh | 6 280 грн. |
ELEYUS URBAN 1200 LED 52 WH | 6 632 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Urban 1200 LED 52 WH білий | від 5 270 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS Urban 1200 LED 52 BL чорний | від 6 598 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →