Сковорідка Fissman Diamond 14307 26 см
Фото 3 |
Fissman Diamond 14307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond 14307 26 см
Сковорода для смаження Fissman DIAMOND GREY 26x5,8см (14307) | 1 325 грн. |
Сковорода Fissman Diamond Grey 26х5.8см з індукційним дном і кам'яним анти | 1 871 грн. |
Сковорода Fissman Diamond Grey 26 см 14307 | 1 717 грн. |
Модификації Fissman Diamond 14307
Ціни на Fissman Diamond 14307 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond 14305 24 см | від 1 580 грн. | 17 пропозицій | ||
Fissman Diamond 14307 26 см | від 1 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Diamond 14306 28 см | від 2 172 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →