Сковорідка Fissman Crema Nova 4320 20 см
Фото 4 |
Fissman Crema Nova 4320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Crema Nova 4320 20 см
Fissman FS-4320 | 958 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Crema Nova FS-4320 20 см кремова | 999 грн. |
Сковорода Fissman Crema Nova 20х4.5см з індукційним дном і кам'яним антипр | 1 139 грн. |
Сковорода Fissman Crema Nova 20 см алюміній з індукційним дном AL-4320.20 | 1 025 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Crema Nova FS-4320 20 см кремова | 1 050 грн. |
Модификації Fissman Crema Nova 4320
Ціни на Fissman Crema Nova 4320 |
---|---|---|---|---|
Fissman Crema Nova 4320 20 см | від 958 грн. | 5 пропозицій | ||
Fissman Crema Nova 4321 24 см | від 1 279 грн. | 6 пропозицій | ||
Fissman Crema Nova 4322 26 см | від 1 345 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Crema Nova 4323 28 см | від 1 149 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →