Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24607/182
Tramontina Profissional Master 24607/182 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24607/182
Усі ціни 17 →Ніж Tramontina Master 24607/182 (305 мм) | 1 681 грн. |
Нож Tramontina Master 24607/182 (305 мм) | 1 681 грн. |
Нож для мяса Tramontina Master 24607/182 | 1 769 грн. |
Нож TRAMONTINA MASTER (24607/182) 24607/182 | 1 262 грн. |
Tramontina Master 24607/182 | 1 190 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24607/182:
- Товщина леза – 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →